Радио Милева

Мускулесто тело: Марјана ги рашири нозете и го покажа меѓуножјето! (ФОТО)

Мускулесто тело: Марјана ги рашири нозете и го покажа меѓуножјето! (ФОТО)

Водителката Марјана Станојковска ги изненади обожавателите со секси фотографија.

До сега не сме имале можност да ја видиме во вакво издание, ги покажа мускулите по телото, но и нешто друго.

Марјана објави фотографија како тренира бокс, со раирени нозе, па ги почести обожавателите со нејзиното меѓуножје.

Останати вести од Радио Милева