Радио Милева
Скриена камера

Му рекла дека ќе се сели кај богаташ во Дубаи: Кнез збеснал поради ќерката Ксенија

Му рекла дека ќе се сели кај богаташ во Дубаи: Кнез збеснал поради ќерката Ксенија
фото:дамир дервишагиќ/немања николиќ

Пејачот Ненад Кнежевиќ Кнез е многу близок со неговата постара ќерка Ксенија, која е член на групата „Хурикејн“.

Иако многу добро се согласуваат, Кнез сега раскажа една ситуација во која неговата сакана го полуде.

Имено, еден од обожавателите се интересираше дали Ксенија некогаш го разочарала, по што Кнез раскажа што претходно му подготвила неговата ќерка.

фото:инстаграм принтскрин

– Ксенија не е тип кој ги разочарува луѓето, но сега имаше една ситуација. Таа не ме разочара, но страшно ме изнервира. Се одвиваше претстава, скриена камера, која се одложи малку. Ми викна: „Тато, треба итно да те видам. Ох, треба сериозно да разговараме“. Јас и реков: “Кажи ми што е толку итно. Ајде, можеме преку телефон”. Таа рече дека мора да се видиме и да ми кажеме лично, бидејќи не е за телефон. Дојдов таму, а потоа таа дојде: “Не можам повеќе да го трпам притисокот што го доживувам. Toа е се селам во Дубаи, таму се сретнав со прекрасен човек, кој е член на кралското семејство, кој работи сè во Дубаи. Тој се вљуби во мене и испраќа приватен авион да ме земе. Одам таму да живеам “. Таа започна да глуми целосно луда. Се обидов на секој можен начин да ја смирам и навистина бев загрижен за неа. Во тој момент, сè беше поставено, околу луѓето, кои застанаа да ме лажат. Сите излегоа и рекоа: „Скриена камера!“ – рече пејачот во емисијата ИДЈТВ.

Останати вести од Радио Милева