Радио Милева
провокативен стајлинг

Мрежести хулахопки и чизми над колена: Жешката сцена на Сека Алексиќ во хотелскиот кревет го возбуди посилниот пол (фото)

Мрежести хулахопки и чизми над колена: Жешката сцена на Сека Алексиќ во хотелскиот кревет  го возбуди посилниот пол  (фото)

Пејачката Сека Алексиќ на еден настап се појави во провокативен стајлинг, а нејзините обожаватели паднаа во „транс“.

Имено, Сека носеше кожен комбинезон, црни мрежести хулахопки и чизми над колена. Но, големо внимание привлече и косата на Сека која е подолга од половината.

Пејачката се релаксирала пред концертот и се фотографирала средена од глава до пети во хотелски кревет додека гледа телевизија, а нејзините обожаватели се воодушевени од глетката, особено машките.

Таа ја доведе до „треска“ атмосферата во клубот кога ги пееше нејзините големи хитови, а заедно со неа пееше и публиката.

Фото:Принтскрин/Инстаграм/Сека Алексиќ/Приватна Архива

Останати вести од Радио Милева