Радио Милева
не е за мажи со слабо срце

Момци пазете! Ќе ви скокне притисокот: Славната пејачка Никол Шерцингер буквално г*ла вежба во теретана (ВИДЕО)

Момци пазете! Ќе ви скокне притисокот: Славната пејачка Никол Шерцингер буквално г*ла вежба во теретана (ВИДЕО)

Славната пејачка Никол Шерцингер и понатаму важи за една од најатрактивните пејачки и некогашни членки на „The Pussycat Dolls“ со оглед на тоа дека веќе е во петтата деценија од животот.

Пејачката и тоа како води сметка за своето тело вежбајќи секојдневно со години наназад, а иако неретко објавува фотографии додека ги извршува тренинзите овој пат се надмина и себе си.

Имено таа се снимаше како вежба, во портокалово бикини, а целото внимание беше насочено кон нејзините гради и задник.

Дефинитивно она што најмногу им се допадна на мажите беше тверкањето со задникот.

Останати вести од Радио Милева