Радио Милева
Пејачката остана сама

Момчето на Теодора во солзи ја напушти Србија: И двајцата не можат да си дојдат на себе! (ВИДЕО)

Момчето на Теодора во солзи ја напушти Србија: И двајцата не можат да си дојдат на себе! (ВИДЕО)

Тој ја напушта Србија, а сите зборуваат за гестот на пејачката.

Момчето на Теодора Џехверовиќ, Нино Челебиќ, наскоро ќе ја напушти Србија и ќе замине за Бразил поради деловен договор што го потпишал.

Теодора подготви изненадување за момчето, така што ги собра сите луѓе што им се драги во еден бар, со цел да го испрати Нино на убав начин и да му даде максимална поддршка за идните потфати.

Имаше многу трогателни моменти, а првиот по ред е оној кога Теодора го донесе Нино на локацијата каде што ги собра пријателите.

Еден од најтрогателните моменти беше кога Нино влезе со врзани очи, а таа му го извади превезот и кога ги виде пријателите, Нино плачеше, потоа ја гушкаше и цврсто ја бакна Теодора.

Во прилогот подолу, погледнете го емотивниот момент.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TEODORA DZEHVEROVIC (@teodora.bonito)

Останати вести од Радио Милева