Радио Милева
кога песната ќе те погоди

Момче кое поради Барбара Бобак ја скрши шофершајбната на автомобилот и се обрати јавно (видео)

Момче кое поради Барбара Бобак ја скрши шофершајбната на автомобилот и се обрати јавно (видео)

На социјалната мрежа Тик Ток се појави видео на кое момче поради Барбара Бобак случајно ја скрши шофершајбната на својот автомобил.

Имено, тој бил погоден од песната што таа ја пее, поради што додека возел неколку пати со тупаница удрил во стаклото.

Шофершајбната пукнала по неговите удари.

@pkosovcevic1♬ original sound – Petar Kosovcevic

Дали ова беше еден од начините да и го привлече вниманието на популарната пејачка, но и дали Барбара ќе му ја среди шофершајбната, останува да видиме.

Останати вести од Радио Милева