Радио Милева
полн погодок

Модниот избор на Милица Павловиќ ги воодушеви дамите: Совршено сако споено со ѕвонарки (фото)

Модниот избор на Милица Павловиќ ги воодушеви дамите: Совршено сако споено со ѕвонарки (фото)

Поп-ѕвездата Милица Павловиќ се грижи за секој сегмент од својата кариера, а посебно внимание посветува на модното изразување.

Пејачката никогаш двапати не носи иста гардероба, а секој настап е забележан поради новата и оригинална модна комбинација што ја носи.

Атрактивната Лесковчанка овој пат позираше во оригинален костум, кој од сите останати се разликува по тоа што сакото е исечено и има големи шлицови кои го откриваат згодното и затегнато тело на Милица.

Расфрланите циркони низ блејзерот ги инспирираа нејзините обожаватели да и остават интересни пораки, а особено воодушевени беа дамите.

фото:Инстаграм принтскрин

Останати вести од Радио Милева