Радио Милева
болна глетка

Модел на „Онли фанс“ ги вгради најголемите силикони и се сними додека трчаше на плажа (видео)

Модел на „Онли фанс“ ги вгради најголемите силикони и се сними додека трчаше на плажа (видео)

Модел на „OnlyFans“ под уметничкото име Џеси Бани тврди дека има најголеми гради во родната Австрија и секојдневно со гордост ги покажува на Инстаграм. За своите 143.000 следбеници, таа се снимаше како трча на плажа, обидувајќи се да рекреира сцена од познатиот филм „Baywatch“. Џеси ги зголеми градите со силикони до големина до 75 н. , а со нив собра огромен број обожаватели.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jessy Bunny (@jessy.bunny.official)

Во видеото таа трча на плажа во лесен џемпер и хеланки со леопард принт, а под видеото напиша дека нејзините гради „навистина многу се движат“. Таа со ова видео ги шокираше своите следбеници, па наместо очекуваниот ентузијазам наиде на коментари дека во иднина нема да објавува вакви видеа:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jessy Bunny (@jessy.bunny.official)

„Ова е навистина премногу, изгледа болно“, напиша еден, додека друг се согласи: „Не правете го тоа, навистина е опасно. Но, покрај  негативните коментари, Џеси собра и неколку комплименти за видеото.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jessy Bunny (@jessy.bunny.official)

“Одлична си , многу подобра од Памела Андерсон. Изгледаш прекрасно и среќно”. Покрај градите, Бани ги зголеми и усните, а откри дека наскоро ќе го оперира и задникот.

Фото: Принтскрин/Инстаграм

Останати вести од Радио Милева