Радио Милева

Многумина ќе му позавидат: Саша Коваќевиќ во прегратките на жешка Русинка (видео)

Многумина ќе му позавидат: Саша Коваќевиќ во прегратките на жешка Русинка (видео)

Популарниот српски пејач Саша Коваќевиќ ги мами погледите на понежениот пол, а овој пат порача дека не памети ниту име ниту лице.

Познатиот пејач ги израдува фановите со спотот за песната „Једра“. Кадрите за овој спот се снимени во Тајланд каде што тој бил на одмор во 2015 година.

Исто така има и сцени од Бугарија, а друштво на згодниот поп пејач му прави руската манекенка Сара Д, која изгледа прекрасно.

Погледнете го спотот!

Останати вести од Радио Милева