Радио Милева
брутално провокативна

Младата „Гранд ѕвезда“ Дијана Михајловиќ, „гори“ од провокација: „Пробај да не ме гледаш подолго од три секунди!“ (ФОТО+ВИДЕО)

Младата „Гранд ѕвезда“ Дијана Михајловиќ, „гори“ од провокација: „Пробај да не ме гледаш подолго од три секунди!“ (ФОТО+ВИДЕО)

Атрактивната пејачка Дијана Михајловиќ никогаш никого не остава рамнодушен, без оглед дали се тоа разголени фотографии на социјалните мрежи или со секси појава на нејзините живи настапи.

Имено учесничката во актуелната сезона на „Ѕвездите на Гранд“ неодамна сподели со фановите селфи видео во разголено летно расположение среде зима, на кое тешко дека можете да ја гледате во очи иако нејзините имаат прекрасна сина боја.

И не и е прв пат, зашто очигледно бујното деколте и е посилната страна која пејачката „на себе ги лепи влажните машки погледи“, зашто тешко дека некој може да издржи погледот да не го спушти на она што доминира на цицлестата убавица – бујната предница.

Слични реакции предизвикува појавата на речиси секој нејзин настап, како на пример оној пред Нова Година,  каде се појави во црвен фустан во кој изгледаше провокативно до коска и  секси до болка.

Впрочем, младата „Гранд ѕвезда“ на својот Инстаграм речиси и да нема фотографија или видео во која нема да се загледате…

Барем повеќе од три секунди. А во некои и многу подолго, а Бога ми и по неколку пати!

Фото: Инстаграм принтскрин/diana.mihajlovicofficial

Останати вести од Радио Милева