Радио Милева
Шок снимка од „Задруга 5“

Мислејќи дека никој не гледа „се залапаа“, но камерите ги снимија: Тара Симов и Далила во љубовна „лезбо герила“? (ФОТО)

Мислејќи дека никој не гледа „се залапаа“, но камерите ги снимија: Тара Симов и Далила во љубовна „лезбо герила“? (ФОТО)

Гледачите на реалното шоу „Задруга 5“  останаа шокирани од видеото кое вчера, (27 јануари 2022) се појави на социјалните мрежи.

Имено, двете контроверзни задругарки завршија во гардероберот, каде Далила ја собори Тара на подот, а потоа мислејќи дека никој не ги гледа, а камерата не  ги снима, тие наводно почнале да се бакнуваат.

Дали навистина далила и Тара се „залапаа“ како што тврдат многумина, не до крај познато, зашто од снимката се гледа дека биле повеќе од блиски, но не се гледа до која мерка, иако е извесно дека се гушкаат и галат, а на таквите постапки многумина се палат и го темелат своето тврдење.

дали иамло лезбо акција или само пријателска прегратка, ќе покаже времето. Она што велат оние што им го следат секој чекор на ријалити учесничките е дсе следниве нивни коментри:

„Тара рече дека се бакнале“, „Таркоманка вчера кажа дека се бакнале и дека оваа добро се бакнува“, „Бакнеж беше“ –  се само дел од коментарите на ТВ фановите на „Задруга“ кои повеќе ништо не ги изненадува.

А вие погледнете го видеото, па проценете сами да ли имаше на вистина „лезбо акција“ или сето ова е само провокативна инсинуација?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heavy Cur (@heavycur_zadruga)

Останати вести од Радио Милева