Радио Милева

Мирко ја оставил девојката кога ја здогледал Бојана: Поранешната на Шијан е копија на Родиќ, во бикини е вистинска с*кс бомба (ФОТО)

Мирко ја оставил девојката кога ја здогледал Бојана: Поранешната на Шијан е копија на Родиќ, во бикини е вистинска с*кс бомба (ФОТО)

Мирко Шијан и Бојана Родиќ го добија своето прво дете на кое му го дадоа името Зоран, а пред убавата Бојана, Шијан беше во врска со вистинска бомба за која многумина зборуваат дека се слични со Родиќ.

Шијан и Бојана се запознале преку Вељко Ражнатовиќ и неговата сопруга Богдана, а пред да ја запознае „жената на својот живот“, Мирко беше во врска со атрактивната Оља Радоичиќ.

Како што многумина зборуваат, поранешната негова девојка има сличности со Родиќ, особено бидејќи двете имаат црна долга коса и сличен стил на облекување.

Двајцата беа во долгогодишна врска, а кога Мирко ја запознал Бојана преку Вељко наводно веднаш му се допаднала. По раскинувањето, тој падна во романса со Бојана.

Останати вести од Радио Милева