Радио Милева

Минијатурното бикини се врежа во нејзините облини: Сенидах ги распамети обожавателите (фото)

Минијатурното бикини се врежа во нејзините облини: Сенидах ги распамети обожавателите (фото)
фото:сенидах/инсатграм/принтскрин

Словенечката музичка ѕвезда, Сенида Хајдарпаиќ, чии песни во последните две години бележат десетици милиони прегледи на Јутјуб, одлучи на сите да им покаже ултра провокативно издание, кое ги распамети припадниците на посилниот пол.

Пејачката позираше во минијатурен костим за капење, кој беше припиен во нејзините облини, а Сенида очигледно гордо носи со неколку килограми вишок, што навистина им се допаѓаат на нејзините фанови.

фото:сенидах/твитер/принтскрин

На фотографијата во преден план, ги гледаме нејзините бујни облини, а таа ги покажа и пегите што ги има на лицето и деколтето.

Останати вести од Радио Милева