Радио Милева
со љубовта за цел живот

Минатата година со пријателите, а оваа… Цеца отпатува на Малдиви со најважната личност во нејзиниот живот (фото)

Минатата година со пријателите, а оваа… Цеца отпатува на Малдиви со најважната личност во нејзиниот живот (фото)

Цеца Ражнатовиќ во овој период од годината сака да патува во потоплите предели. Познато е дека фолк дивата ужива на егзотични дестинации, а не случајно продала една од своите вили на топлиот Кипар, а првите студени месеци и биле резервирани на Малдивите втора година по ред.

Цеца ги спакува куферите и барем на кратко си замина од Белград, а на ова патување го има своето најдобро друштво. Не, не се работи за нова љубов, туку за онаа за цел живот. Сега можете да погодите, Цеца ќе ужива на оваа рајска локација со својот внук Жељко.

Пејачката ја покажа фотографијата на Инстаграм и им порача на своите фанови:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic)

„Јас и љубовта отидовме на Малдиви“, а бидејќи се знае колку е приврзана за внукот, не се сомневаме дека ова ќе биде патување за паметење, а доказ за тоа се идиличните кадри кои Цеца несебично ги споделува на мрежите.

фото:Инстаграм/ Цеца

Останати вести од Радио Милева