Радио Милева
се подготвува за принова

Мина Наумовиќ покажа како го поминува времето со Огњен –  еве што прави водителот кога мисли дека никој не гледа (фото)

Мина Наумовиќ покажа како го поминува времето со Огњен –  еве што прави водителот кога мисли дека никој не гледа (фото)

Водителот Огњен Амиџиќ и неговата колешка Мина Наумовиќ чекаат дете, а откако таа  ја напушти работата и замина на боледување поради бременоста,  често ги известува своите следбеници на Инстаграм како ги поминува деновите.

Веста за нивната љубов одекна како бомба, а Мина се сокри од јавноста кога откри дека е во блажена состојба,  за мирно да ужива во бременоста.

Таа најпрво се сликала во автомобилот и покажала како изгледа трудна, а потоа следело изненадување.

Огњен како бебе го носел својот миленик, а судејќи по фотографиите водителот веќе почнала да вежба за доаѓање на другото бебе.

– Стигнав дома и го најдов ова – напишала Мина и додала емотикон на смајли што плаче од смеење.

Фото: Принтскрин/Инстгарам/callmenaumi

Останати вести од Радио Милева