Радио Милева
стајлинг за паметење

Мими Оро со разголениот фустан ја надмина славеничката Тијана Ајфон на роденденот: „Добро е што носеше гаќички“ (фото)

Мими Оро со разголениот фустан ја надмина славеничката Тијана Ајфон на роденденот: „Добро е што носеше гаќички“ (фото)

Старлетата Мими Оро, меѓу другите, беше една од гостинките на забавата организирана по повод прославата на роденденот на нејзината колешка, Тијана Ајфон.

Мими посебно се потруди прославата на својата долгогодишна пријателка да ја обогати со својот стајлинг, а ова нејзино издание секако ќе остане да се памети, зашто само што се појави, половината од гостите старлетата во старт ги распамети.

Имено, Милица се одлучи за син фустан со необичен крој, кој речиси и ништо да не покрива. Под префрлените ленти и паѓаа градите, од страните нозете се откриени до над коловите, а долната облека од истиот материјал и боја е  јасно видллива, украсена со синџирчиња.

Во еден момент старлетата се сврти со грбот кон фотообјективите, па откако самат го повлече фустанот настрана, камерата наместо на голиот грб на русокосата убавица, се фокусираше на нејзината гола задница!

Иако се шпекулираше дека Живановиќ ќе биде учесник во петтата сезона на реалното шоу програмата „Задруга“, тоа не се случи, а таа истакна дека не постигнала договор ниту за следната сезона, бидејќи продукцијата на овој ТВ формат не сметала дека е паметен потег да се издвои сумата што таа ја побарала за двомесечен престој на имотот во Шимановци.

Дополнително, Мими истакна дека дефинитивно повеќе не се гледа себеси во реалното шоу, бидејќи е посветена на својот емотивен партнер, поради што се повлече од јавноста и сака да се посвети на кариерата.

Фото:Принтскрин/Инстагарм/mimi_oro_milica

Останати вести од Радио Милева