Радио Милева
шок и солзи

Милица Тодоровиќ за роденден на сестра си и подари мече ама од оние на четири тркала (фото)

Милица Тодоровиќ за роденден на сестра си и подари мече ама од оние на четири тркала (фото)
фото:милица тодоровиќ/инстаграм принтскрин

Пејачката Милица Тодоровиќ за роденден и приреди незаборавно изненадување на својата помлада сестра.

Решила да ја израдува својата сестра со вреден подарок и и подарила автомобил Мерцедес, поради што Анџела се расплакала.

Пејачката на социјалните мрежи го сподели моментот на шокот на нејзината сестра кога го виде скапиот автомобил со коментар „Само треба да положиш“.

Автомобилот бил паркиран во дворот на нивната семејна куќа со огромна црвена панделка.


Анџела била толку трогната од подарокот на Милица што пролеала солзи и ѝ се заблагодарила на својата сестра за изненадувањето што и го приредила на прекрасниот ден.

фото:Инстаграм принтскрин/Милица Тодоровиќ

Останати вести од Радио Милева