Радио Милева
разголен повик

Милица Павловиќ со провокативна концертна покана: Пејачката се превртува во постела и оскудно облечена само по секси долна облека ве кани на концерт (ВИДЕО)

Милица Павловиќ со провокативна концертна покана: Пејачката се превртува во постела и оскудно облечена само по секси долна облека ве кани на концерт (ВИДЕО)

Милица Павловиќ е многу активна на социјалната мрежа ТикТок каде редовно комуницира со фановите и прикачува видеа.

Пејачката денеска објави едно такво видео, на кое можеме да ја видиме во најпровокативно издание од кога било досега.

Русокосата убавица ненашминкана лежи испружена во постела,  оскудно облечена само по секси долна облека.  Додека изведува дека пее, за  цело време се врти и превртува, па случајно се  допира сите делови од телото, а на себе носи само бел градник и гаќички.

Милица ја искористи оваа прилика со провокативна покана  да ги  ги повика фановите да дојдат на нејзиниот концерт во Белград. Патем разголената  „естрадна лавица“ сама си ја крева самодовербата, што ќе се случи кога ќе истрча на сцената во Штарк Арената.

Погледнете го клипот кој  ги измести нејзините следбеници од рамнотежа, предизвикувајќи вистинско цунами на споменатата социјална мрежа.

@senoritamofficial Mene da šutneš lako? NO NO 🦁 #milicapavlovic #lav #fyp ♬ Lav – Milica Pavlović

Фото и видео: Инстаграм и ТикТок/senoritamilica

Останати вести од Радио Милева