Радио Милева
порака на чорапите

Милица ја премина границата на добриот вкус: Бившата кошаркарка на Инстаграм предизвика вистински неред во бикини модел „танга одзади, танга и однапред“ (ФОТО)

Милица ја премина границата на добриот вкус: Бившата кошаркарка на Инстаграм предизвика вистински неред во бикини модел „танга одзади, танга и однапред“ (ФОТО)

Поранешна кошаркарка Милица Дабовиќ, , која често објавува провокативни фотографии на Инстаграм, според фановите, одново ја преминала границата на добриот вкус кога споделила неколку летни фотографии од плажа, на кои е во костим за капење кој повеќе открива отколку што покрива.

Милица успева да заработи од својата совршена фигура и предизвикувачки фотографии на платформата за возрасни, „Only Fans“, каде таа однеодамна има своја страница, но корисниците веруваат дека таа „претерала“ со секси аутфитот заборавајќи дека сепак се наоѓа на јавна плажа.

Имено, за  минијатурниот црвен костим за капење кој едвај и ги покрива интимните делови на Дабовиќ, или пшто би рекле „танга  одзади, ама танга и однапред“ таа доби коментари кои го вжештија Инстаграм повеќе и од нејзините фотки.

„Можеше да се стиснеш уште малку и да ги смалиш тие гаќички“, „Плажа е, а не е Онлифанс“, беа само дел од коментарите, а Милица како Милица…

 

Нејзиниот одговор за тоа колку и е гајле за коментарите, веројатно најдобро се гледа од испишаната порака на чорапите.

Фото: Инстаграм принтскрин/stefanovamama13

Останати вести од Радио Милева