Радио Милева
сочни коментари

Милица Дабовиќ сподели гратис поза за „влажни погледи“: Топлес во проѕирна танга со брадавицата на мегдан (ФОТО)

Милица Дабовиќ сподели гратис поза за „влажни погледи“: Топлес во проѕирна танга со брадавицата на мегдан (ФОТО)

Поранешната српска кошаркарка Милица Дабовиќ повторно е во центарот на вниманието на јавноста откако објави  нова топлес фотографија.

Имено сите добро знаат дека таа има профил на „Онлифанс“ сајтот за возрасни, на кој објавува повеќе од провокативни и експлицитни фотографии, па на тој начин заработува пари.

Овој пат таа реши да ги „почести“ следбениците, па сподели на Твитер фотографија сосема „бесплатна“ за сите што сакаат „гратис“ да ги „исплакнат очите“ на нејзината голотија.

 

Фотографијата наиде на многу критики, а пред да ги добие, таа свесна дека ќе ги има и самата им порача на „критичарите“ да почнат со коментарите против неа и нејзиното тело без силикони и фотошоп.

Сепак оние кои не бараат „влакно во јацето“ и не наоѓаат мани, останаа подзинати од нејзината топлес поза во проѕирна танга и брадавицата на градата која срамежливо и ѕирка во кадарот. А, критичарите со своите сочни коментари? Ма, кој за нив уште мари?!

Фото: Инстаграм принтскрин/stefanovamama13

Твитер /@MILICADABOVIC13

 

Останати вести од Радио Милева