Радио Милева
добро и стојат вишокот килограми

Милица Тодоровиќ се соблече во минијатурно бикини и покажа какво згодно тело има (фото)

Милица Тодоровиќ се соблече во минијатурно бикини и покажа какво згодно тело има (фото)

Пејачката Милица Тодоровиќ  со своите следбеници на социјалните мрежи сподели објава од нејзиниот одмор која ги маѓепса сите.

Пејачката моментално се наоѓа во Будва, од каде реши да го покаже своето жешко тело во бикини на кое никој не остана имун, особено припадниците на посилниот пол.

Многумина коментираа дека Милица никогаш не изгледала подобро. Иако неодамна призна дека се здебелила.

Имено, на сите им се допадна кога до израз дојдоа облините на Милица.

„Колку убаво ви изгледаат облините“, „Никогаш немој да ослабиш“, „Го запали Инстаграм, вистинска мачка си“, „Изгледаш одлично“, „Бомба“ се само дел од коментарите на социјалните мрежи .

Фото:Принтскрин/Инстаграм/milicatodorovicofficial

Останати вести од Радио Милева