Радио Милева
Секси поздрав

Милица Тодоровиќ не може да се збогува со летото: Пејачката објави жешки кадри од Египет (видео)

Милица Тодоровиќ не може да се збогува со летото: Пејачката објави жешки кадри од Египет (видео)

Српската пејачка Милица Тодоровиќ, како и нејзините колешки од естрадата, секојдневно ги известува своите обожаватели за настаните од нејзиниот живот, а овојпат атрактивната пејачка ги почести со „жешки“ кадри од плажа на која шета во бикини.

Милица моментално престојува во Шпанија, каде ужива во убавините на доцната есен, но со својата појава го одзема здивот.

Пејачката во меѓувреме објави серија фотографии во костим за капење од ова лето кое го помина во Египет, а на истите фотографии нејзината совршена фигура е во преден план.

Бикините што ги носи предизвика одушевување на социјалните мрежи, па и покрај нејзиното признавање дека малку се „поправила“, многумина се согласуваат дека ова е најдоброто „издание“ на Милица.

фото:Инстаграм принтскрин

Останати вести од Радио Милева