Радио Милева
љубовен „ишарет“?

Милица Тодоровиќ го гушка бившото момче: Пејачката и братот на Саша Ковачевиќ одново во „шема“? (ВИДЕО)

Милица Тодоровиќ го гушка бившото момче: Пејачката и братот на Саша Ковачевиќ одново во „шема“? (ВИДЕО)

На социјалните мрежи се појави видео на кое Милица Тодоровиќ го гушка Раде Ковачевиќ, нејзиното поранешно момче и роден брат на познатаиот пејач Саша Ковачевиќсо, со кое беше во 2009 година, а по четири години ставија точка на врската.

Имено, на оваа снимка јасно се гледа како Милица среќна и весела прво го прозива по име, па му приоѓа на Раде и му пее на увце гушкајќи го, а при тоа му дава „ишарет“ некому од присутните, превртувајќи со очите, без тоа Раде да го забележи.

Да потсетиме, јавноста беше запознаена со нејзините врски и раскинувања, а особено не така одамна раскинувањето со Петар Стругар со кого и предвидуваа среќна иднина, но…

Дали можеби повторно се разгорела искрата меѓу бившите љубовници – проценете од видеото сами.

Останати вести од Радио Милева