Радио Милева
природна

Милица Павловиќ важи за најатрактивна пејачка, а вака изгледа без грам шминка (фото)

Милица Павловиќ важи за најатрактивна пејачка, а вака изгледа без грам шминка (фото)

Пејачката Милица Павловиќ важи за една од најзгодните и најатрактивните на српската јавна сцена.

Таа што и да одблече одлично и стои  на нејзината витка фигура, а често добива комплименти за нејзиниот изглед.

Меѓутоа, сега на Инстаграм се појави фотографија на која Павловиќ нема грам шминка и покажа како изгледа кога ќе се исклучат камерите.

Нејзините следбеници ја опсипааа со коментари и тврдат и вака изгледа преубаво.

фото: Никола Андиќ

Останати вести од Радио Милева