Радио Милева
храбра

Милица Павловиќ топлес во емисија: Пејачката доби предизвик, па се соблече во „Амиџи шоу“, а голите гради ги покри со пешкир

Милица Павловиќ топлес во емисија: Пејачката доби предизвик, па се соблече во „Амиџи шоу“, а голите гради ги покри со пешкир

Пејачката Милица Павловиќ гостуваше во емисијата „Амиџи шоу“ каде зборуваше за својата улога во серијата „Пејачка“, за новите музички проекти..

Меѓутоа, како што е познато, Огнен секогаш има разни игри, па така имаше и еден предизвик за пејачката. Имено, Милица имаше за задача да турка лименка по масата, па во случај ако и падне треба да соблече еден ден од гардеробата.

Во  вториот обид лименката и падна на Милица, а таа мораше да се соблече.

Пејачката прво го соблече накитот на себе, а потоа водителката и помогна додека таа го соблекуваше горниот дел од облеката.

По ова, пејачката остана топлес прекриена само со розов пешкир.

-Не сум кукавица, Не можам да верувам дека ова го правам. Дали сте сигурни дека од позади нема камера? Ништо не се гледа?, цело време зборуваше пејачката додека се соблекуваше.

Таа емисијата ја продолжи во панталони и со пешкир  ги покри нејзините голи гради.

Како се тоа изгледаше погледнете во видеото подолу.

Останати вести од Радио Милева