Радио Милева
празнична еротски честитка

Милица Павловиќ спои две во едно: Со разголена задница во секси долна облека со порака и до лозарите и до вљубените (ВИДЕО)

Милица Павловиќ спои две во едно: Со разголена задница во секси долна облека со порака и до лозарите и до вљубените (ВИДЕО)

Српската пејачка Милица Павловиќ не можејќи да се определи што и кому попрво да му честита за Свети Трифун и Свети Валентин, реши да направи своевиден микс, па да спои се’ во едно.

Арно ама, како на пејачката љубовта и е многу важна, а со неа рака под рака оди и страста, таа се соблече во еротска долна облека во црвена боја, па онака секси и разголена  реши да упати љубовна порака и до вљубените, но и порака до лозарите.

На вљубените им посака да се сакаат, љубат и уживаат во животот, на лозарите да имаат успешна и плодна година, па на сите заедно им испрати сочен бакнеж.

При тоа, жешките кадри во кусото клипче од разголената Милица им останаа пред очи и на едните и на другите…

И на вљубените и на ергените, та славеле Св. Валентин или Св. Трифун, никој не остана имун на голата задница на српската фолк убавица!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica)

Фото: Инстаграм принтскрин/senoritamilica

Останати вести од Радио Милева