Радио Милева
задоволна

Милица Павловиќ пожешка од било кога: Од ултра краткото и тесно фустанче и ѕирнаа гаќичките (фото+видео)

Милица Павловиќ пожешка од било кога: Од ултра краткото и тесно фустанче и ѕирнаа гаќичките (фото+видео)

Пејачката Милица Павловиќ на социјалните мрежи објави видео на кое се врти и  движи  со колковите во тесен фустан.

Таа за секоја средба со публиката избира  посебни парчиња облека, а сега беше во ултра краток и тесен фустан во кој заводливо танцува пред камера.

Овој аутфит ги истакна нејзините облини, но и откри повеќе отколку што треба.

@senoritamofficial 🗝🗝🗝 #milicapavlovic ♬ Da umrem od tuge – Natasa Djordjevic

Да потсетиме, Милица Павловиќ по прославувањето на 31-виот роденден во Белград отпатува за Црна Гора, каде со пријателите уживаше во познатата вила на Свети Стефан, но и продолжи со бројните настапи кои летово ги имаше закажано низ регионот.

Дека е задоволна од својот изглед ова лето покажа кога не престана да објавува фотографии на кои позира во костим за капење.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica)

Фото:Принтскрин/Инстаграм/senoritamilica/Твитер

Останати вести од Радио Милева