Радио Милева
ја вжешти атмосферата

Милица Павловиќ не е само секси, туку е и смела „сењорита“: Пејачката на настап се појави без гаќички

Милица Павловиќ не е само секси, туку е и смела „сењорита“: Пејачката на настап се појави без гаќички
фото: Инстаграм/сењорита милица

Младата музичка ѕвезда Милица Павловиќ сношти одржа настап во Белград, а ја вжешти атмосферата како со своите познати песни, така и со смелиот стајлинг.

Имено, пејачката на настапот се појави во зелен фустан кој го истакна нејзиното витко тело, а многумина се прашуваа дали носи долна облека.

Пејачката како и светските ѕвезди, пленеше со својот изглед. а оние кои биле на настапот сигурно си заминале со полни очи и уши.

Инаку, неодамна се пишување дека Милица конечно е среќна во љубовта и дека е во врска со Николас Савељиќ.

Како изгледаше настапот на милица погледнете во видеото подолу.

Останати вести од Радио Милева