Радио Милева
фиктивно или фактички?

Милица Павловиќ „ја заборавила долната облека дома“, или само така фиктивно изгледа, а фактички… сепак носи гаќички? (ВИДЕО)

Милица Павловиќ „ја заборавила долната облека дома“, или само така фиктивно изгледа, а фактички… сепак носи гаќички? (ВИДЕО)

Милица Павловиќ настапува на црногорското приморје каде на своите настапи умее атмосферата да ја доведе до вриење, а  фановите до лудило. Секси сењорита како што ја нарекуваат, на еден од своите настапи  во Будва се појави во фустан кој повеќе откриваше отколку што покриваше, а како што на многумина им изгледаше, пејачката  на себе ниту долна облека немаше.

Така барем Милица изгледаше во својата секси модна крација во беж боја кој оди само преку едното рамо и наликува на креациите кои се носеле во времето на Античка Грција.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica)

Ем модерна, ем ултра секси атрактивна, русокосата  убавица изгледаше како од насловница.  А тоа што многумина мислат дека Милица не носи  долна облека, односно дека пејачката намерно ги „заборавила дома гаќичките“… Погледнете убаво, па проценете самите.

Дали Милица носи танга која едвај минимално успева нешто да покрие, а пејачката успешно умее тангата да ја сокрие, па фиктивно изгледа како да ги нема, а фактички… таа сепак носи гаќички!?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica)

Фото: Инстаграм принтскрин/senoritamilica

Останати вести од Радио Милева