Радио Милева
бакшиш

Милица Павловиќ ја накитија со евра за време на нејзиниот настап во Штип (видео)

Милица Павловиќ ја накитија со евра за време на нејзиниот настап во Штип (видео)

Милица Павловиќ важи за една од најзгодните и најатрактивни пејачки во регионот, па каде и да се појави знае да го привлече вниманието, како и со својот секси изглед и така и својата енергија.

Изминатиот викенд, Павловиќ имаше настап во Македонија односно во Штип каде што направи атмосфера до „плафон“.

Шармантната пејачка со својата енергија успеа да направи забава за паметење, но и да добие бакшиш.

Имено, додека ја пееше песната „Папи, папи“, момче од публиката ја „накити“ пејачката 5 000 евра.

фото: Инстаграм/милица павловиќ

Останати вести од Радио Милева