Радио Милева
секси сењорита фатална за папи

Милица Павловиќ и го отру свршеникот на колешката (ФОТО+ВИДЕО)

Милица Павловиќ и го отру свршеникот на колешката (ФОТО+ВИДЕО)

Во понеделникот, 10.08.2020 година, атрактивната српска фолкерка Милица Павловиќ го промовираше видеоспотот за новата песна „Папи“.

 

View this post on Instagram

 

“No it’s not an emergency, it’s just… my Papi is dead. I killed him” PAPI / Veceras u 20:00h ?? #papi #senoritamilica #bday

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

Според сценариото во ова видео, Милица успеава да го убие својот љубовник Папи,  со тоа што ќе го отруе ставајќи му отров во пијалакот.

Интересно е што главната машка улога во видеото му е доверена на Алекса Стегнаиќ, манекенот која е свршеник на колегшката на Милица, нејзината имењачка – Милица Атанацковиќ.

„Милица Павловиќ ми го уби свршеникот“ – се пожали шегувајќи се Атанацковиќ на „Инстаграм“.

Ако досега не сте го виделе видеото за споменатата песна кое изобилува со ултражешки сцени, во кое секси сењорита изгледа во духот на својот прекар, а во некои од сцените е и без гаќички, тоа можете да го сторите подолу:

Останати вести од Радио Милева