Радио Милева
хипнотизира со поглед

Милица Павловиќ е „секси зајачица“ в кревет: Шпага во постела (ФОТО)

Милица Павловиќ е „секси зајачица“ в кревет: Шпага во постела (ФОТО)

Милица Павловиќ важи за една од најубавите и најсекси пејачки на српската естрада, а таа редовно привлекува внимание со својот изглед, па дури и од домашната изолација која ја поминува во својот стан во Белград, од каде неодамна откри дали и недостига друштво.

„Сакам да сум сама, не знам како ќе се снајдам да има маж со мене во станот. Понекогаш мислам дека ќе ми годи да има некој со кој би можела да зборувам, но кога ќе подразмислам ќе полудам“ – изјави неодамна Милица, која очигледно знае како и од изолација да ја заинтригира целата нација.

Прво со провокативната изјава, а сега со уште попровокативни фотографии од нејзината спална соба.

Имено, на својот профил на Инстаграм таа сподели неколку предизвикувачки фотографии од кои јасно се гледа дека Милица е „секси зајачица“ в кревет!

Сама или меѓу зајачиња, Милица е од оние „естрадни мачиња“ кои хипнотизираат со поглед, додека вашите широко отворени очи гледаат во нејзиниот телесен раскош, кој овој пат во преден план ги истакнува нејзините долги нозе, со што ги воодушеви сите нејзини следбеници.

Впрочем, ретко која убавица како Милица умее да направи шпага во постела, поза што како аморова стрела ќе ве прострела додека ја гледате оваа фото- убавина, длабоко внесени во нејзината содржина!

Останати вести од Радио Милева