Радио Милева
глетка за тахикардија

Милица нема само секси задница: „Гранд“ пејачката со прекар „Шмизла“ има и срце… меѓу нозе! (ФОТО)

Милица нема само секси задница: „Гранд“ пејачката со прекар „Шмизла“ има и срце… меѓу нозе! (ФОТО)

Атрактивната пејачка Милица Ранковиќ, е многу попозната по својот прекар,отколку по своето презиме.

Имено, Милица сите ја знаат како „Шмизла“, а летово таа блеска во различни костими за капење, покажуваќи дека оправдано го носи прекарот што го добила.

Ова лето Милица изгледа совршено, а тоа го докажа со бројни фотографии и снимки кои непрекинато ги споделува на својот Инстаграм и Фејсбук профил. Следбениците особено не остануваат рамнодушни кон нејзиното секси га*е, со кое сексапилната пејачка буквално маѓепсува, добивајќи бројни комплименти за ваквите кадри.

Една од последните провокативни пози на младата пејачка беше особено впечатлива. Имено додека се сончаше Милица покажа дека не само „шмизла“ со секси га*е, туку дека таа има и срце… И тоа меѓу нозе.

Него ситего видоа кога пејачката провокативно ги рашири нозете, а црвеното срценце аплицирано на предниот дел на гаќичките за капање во пределот на „долината на желбите“, гордо излезе на виделина!

Доволно, за глетката на мажите да им предизвика „тахикардија“…

Но и борба кој прв да го освои „срцето“ на сексапилната „Шмизла“!

 

Фото: Инстаграм принтскрин/milica_smizla_official

Останати вести од Радио Милева