Радио Милева
секси бабамразица

Милица Дабовиќ „пиштол гола“ ја јавна столицата, па потоа во еротска долна облека покажа како ги снима секси видеата (ФОТО+ВИДО)

Милица Дабовиќ „пиштол гола“ ја јавна столицата, па потоа во еротска долна облека покажа како ги снима секси видеата (ФОТО+ВИДО)

Учесничката во реалното шоу „Преживеан“ и поранешна кошаркарка Милица Дабовиќ секојдневно прикачува свои провокативни фотографии со кои предизвикува машки воздишки и критики кај жените кои и судат.  Имено, атрактивната русокоса има своја цел, а тоа е да заработи што повеќе пари, па не и е грижа за негативните коментари. Обожава да објавува провокативни фотографии, како на Only Fans, така и на Instagram, а сега отиде чекор понатаму.

Милица на  Инстаграм објави нова жешка фотографија на која целосно гола ја јавнала столицата свртена наопаку.

Ден потоа, таа објави и видео од снимањето, кој е  еден вид едиторијал за нејзиниот профил на споменатата мрежа за возрасни. Дабовиќ позира налик на секси бабамразица, во црвени килоти и жартиери, а носи и црвени градник со ленти кои едвај и ги покриваат градите.

Поранешната кошаркарка го покажа задникот, а на видеото можеме да видиме и како ја подигна едната нога нагоре и ја зафрла косата настрана.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Milica Dabovic (@stefanovamama13)

Да потсетиме, таа неодамна ги шокираше сите со својата одлука да се повлече од медиумите.Сепак, изгледа дека набрзо се предомислила.

„Во едно од моите чести, познати лудила дојдов до сознание дека не ми е многу важно што зборуваат и мислат луѓето, што пишуваат новинарите, што прашуваат водителките“ – напиша Милица на Инстаграм.

Фото: Инстаграм принтскрин/stefanovamama13

 

Останати вести од Радио Милева