Радио Милева
Колку пари, толку  музика!

Милица Дабовиќ која отвори своја „Онли Фанс“ страница откри со колку мажи била: „Брзо заработив и тоа е најважно“ (фото)

Милица Дабовиќ која отвори своја „Онли Фанс“ страница откри со колку мажи била: „Брзо заработив и тоа е најважно“ (фото)

Поранешната кошаркарка Милица Дабовиќ отворено проговори за профилот што го отвори на сајтот за возрасни, и призна кој спортист и се допаѓа, но и шокираше со признавањето со колку мажи била.

Милица Дабовиќ одговори на сите незгодни прашања во рубриката „Пази Мина“ во емисијата „Амиџи шоу“.

Како дојде до тоа врвен спортист да снима за „Онли Фанс“? Не е тежок одговор, тоа беше облог. На почетокот не знаев каде води, па се запознав со тоа. Брзо заработив и тоа е најважно.

Водителот ја праша зошто парите не ги заработила на друг начин а таа му одговори:

– Мојот бутик се подготвува, но не може да ми обезбеди брзи пари, мене тоа ми треба. Сето ова не ме прави лош човек, но не знам дали сум пример за младите.

Дали мислите дека тоа е соодветно за жена на ваша возраст? Како реагираше вашата околина? Следеа прашањата на Амиџи:

– Имам 40 години, но мислам дека годините не ми се пречка, не се срамам ниту од годините, ниту од своето тело, ми се допаѓа како изгледам и горда сум! Околината е воодушевена!

Па потоа следеше жешкото прашање: Со колку мажи сте биле досега?- Со еднo 20 -тина – тоа е тоа!

За потсетување, Милица Дабовиќ отвори профил на „Онли Фанс“каде ги продава своите интимни содржини.

– Сакам да се сликам и горда сум на своето тело. Тренирам цел живот, моето тело е мојот долгорочен проект. Ми се допаѓа како изгледам на 40 години, зошто да не им го покажам тоа на другите?! Нема да ги залажувам луѓето и да позирам облечена од глава до пети. Немам проблем да се сликам во долна облека бидејќи за мене убавото, убаво женско тело е чиста уметност! А ќе покажам делови од телото во зависност од тоа колку плаќаат луѓето. Колку пари , толку  музика!- рече Милица.

Фото:Принтскрин/Инстаграм

Останати вести од Радио Милева