Радио Милева
кали ќе ве „запали“...

Мила на прагот на зимата ја разголе интимата: Голи гради, мини танга и мрежести чорапи… еротското клипче на српската манекенка, ќе го гледате по стопати! (ВИДЕО)

Мила на прагот на зимата ја разголе интимата: Голи гради, мини танга и мрежести чорапи… еротското клипче на српската манекенка, ќе го гледате по стопати! (ВИДЕО)

Актерката, манекенка и топ модел Мила Калаѓурѓевиќ, попозната по уметничкото име Мила Кали, се снимше во повеќе од провокативно издание.

Оваа атрактивна убавица, која веќе неколку години работи во Турција, застана пред камерите речиси целосно гола.

Таа само делумно покри некои интимни делови од телото, но и она што е објавено беше доволно за многумина да останат без текст поради жешките сцени во споменатото видео, во кое Мила на прагот на зимата ја разголе интимата.

Голи гради, мини танга и мрежести чорапи… еротското клипче на српската манекенка, ќе го гледате по стопати!

Патем, ве потсетуваме дека Мила глумеше на големото платно заедно со sвездата на акционите филмови Жан – Клод ван Дам и дека била на прием кај двајца американски претседатели: Барак Обама и Доналд Трамп.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mila Kali Official (@milakali)

Останати вести од Радио Милева