Радио Милева
прилично блиски?

Мика, ќерката на бугарската фудбалска легенда Христо Стоичков во женски прегратки: Само најдобри пријателки или повеќе од тоа ? (ФОТО)

Мика, ќерката на бугарската фудбалска легенда Христо Стоичков во женски прегратки: Само најдобри пријателки или повеќе од тоа ? (ФОТО)

Мика Стоичкова –  ќерката на бугарската и европска фудбалска легенда Христо Стоичков ги покажа најновите фотографии од локалното одморалиште Тулум во Мексико, каде беше на одмор.

33-годишната убавица реши да ја подигне температурата па го покажа својот и задникот и нејзината пријателка. Тие две се гушнале во мини бикини кои ги откриваат нивните задници.

Мика која е облечена во црн костим за капење во кој не ја крие ниту тетоважата на задникот.

„И ние сме излезени. Се гледаме наскоро повторно, Тулум, те сакам!“  – напишала Мика покрај фотографиите во друштво на својата пријателка Доминик.

Стоичкова не крие дека е вљубена во Мексико, каде често оди на одмор, пишува Блгарија денес. Но, дали е вљубена и во својата пријателка…? Е тоа засега останува загатка!

Фото: Инстаграм принтскрин/mstoitchkov

 

 

Останати вести од Радио Милева