Радио Милева
„Луто пиперче“

Миа Костова брутално искрена за тоа дали е подобар сексот со маж или со жена? (видео)

Миа Костова брутално искрена за тоа дали е подобар сексот со маж или со жена? (видео)
фото:лазаров шоу/принтскрин јутјуб

Поранешниот ТВ водител, а сегашен јутјубер, Стефан Лазаров, во ниеден момент не го остава празен својот јутјуб канал, па ако нема интервјуа со познатите македонци во неговиот автомобил, тогаш тоа е во студио, ама најбитно за него нема мирување кога перманентноста е во прашање.

Овој пат, гостинка во неговото Лазаров шоу му беше екс-тв колешката Миа Костова која како и секогаш не се штедеше и без влакна на јазикот му ги одгвараше прашањата на Лазаров.

Особено скокотлив беше моментот од рубриката „Луто пиперче“, каде Стефан ја праша Миа дали е подобар сексот со маж или со жена.

фото:лазаров шоу/принтскрин јутјуб

За сексуалната одриентација на Миа досега многупати се коментирало, шпекулирало, пишувало во медиумите и чаршијата, но иако не е од оние што кријат детали од својата приватност, Миа речиси никогаш немала дециден одговор.

Овој пат, не ја прашаа за статусот во љубовниот живот, туку за тоа дали сексот е подобар со маж или со жена, на што таа имаше конкретен одговор.

-Зависи во какво расположение си, но ќе се сложиш со мене дека жена е жена, кажа Миа како од пушка, а Лазаров продолжи со прашањето:

Кое е најсекси место каде имаш тетоважа?

-Меѓу градите –срце- вели Миа Ксотова.

фото:лазаров шоу/принтскрин јутјуб

Како изгледаше целоснот интервју погледнете од видеото на Лазаров шоу:

Останати вести од Радио Милева