Радио Милева
Привлечна до коска...

Миа Борисављевиќ е мелем и за уши и за очи: Ултра згодна и модерна секс бомба! (ФОТО)

Миа Борисављевиќ е мелем и за уши и за очи: Ултра згодна и модерна секс бомба!  (ФОТО)

Миа Борисављевиќ настапуваше заедно со нејзиниот избраник и колега Бојан Грујиќ на еден познат белградски сплав. Популарната пејачка дојде на нејзиниот настап облечена во модерен жолт мини фустан со виолетови детали, деколте кое ги потенцира бујните и сочни атрибути на пејачката и жолти сандали.

Ултра згодна и привлечна до коска, Миа покажа каква секси линија има.

Двојката најпрвин им позираше на фоторепортерите, а потоа…

Журката започна и траеше  длабоко во ноќта, во која можеше да се слушне како песната од сплавот се ори се до зори!

Останати вести од Радио Милева