Радио Милева
„Тешка сум“

„Ми треба господин“: Славица Ќуктераш распали по мажите – „Не знаат ништо, немаат манири!“

„Ми треба господин“: Славица Ќуктераш распали по мажите – „Не знаат ништо, немаат манири!“
фото:славица ќуктераш/инстаграм

Славица Ќуктераш, поранешна учесничка во шоуто „Ѕвездите наГранд“, беше гостинка во неделното шоу Гранд специјал“.

По тој повод, тие ја „чепнаа“ темата за мажи, па кога ја прашаа дали е за заљубена, пејачката одговори.

– Јас не сум за заљубена. Не можам да се за заљубам. Сакам господин, такви кои не знаат ништо, немаат манири, не знаат како да и стават вино на жена.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Slavica Cukteras (@cukterasslavica)

Славица исто така истакна дека веќе може да препознае каков е некој од начинот на кој пишува, и дека мажите честопати се многу неписмени.

– Тешка сум кога се мажите во прашање, но кога ќе се за заљубам, тоа е тоа, сите мои врски се долги – истакна таа и додаде

– Ми треба господин кој ќе ме погледне со почит, вели пејачката која има еден пропаднат брак зад себе.

Останати вести од Радио Милева