Радио Милева
зад вратите на имагинација

Мелита со нова секси фотографија за вашата фантазија: „За небитните се зборува кратко, за битните секогаш“! (ФОТО)

Мелита со нова секси фотографија за вашата фантазија: „За небитните се зборува кратко, за битните секогаш“! (ФОТО)

Откако ги сумираше впечатоците од минатата година, па преку Инстаграм интервјуто проговори за љубовниот живот, ќерката, политиката, љубомората… некогашната водителка Мелита Ракиќевиќ реши да замине на зимување.

Познато е дека расната убавица  многу повеќе и лежат кафеаните, кафулињата и лаунџ баровите отколку жичарницата и ски лифтовите, па затоа Мели повеќе ја користеше понудата на поволности на хотелот, отколку ски стазите и снегот.

Покрај хотелската соба, спа центарот и базенот исто така се одлична локација не само за опуштање и релаксација, туку и за понекоја фотографија што ќе ја надополни и онака „скокотливата“ фотобиографија на Мелита!

Онака, како што само таа знае и може да си приушти, од зимата во познатиот ски центар од мноштвото споделени фотографии, една сепак се најде во „епицентар“!

Очекувано, повторно се работи за секси фотографија која ќе ја разбранува вашата фантазија… Зашто на неа Мелита е доволно разголена, со што на голем дел, особено од  од машката популација ќе им ги отвори вратите на нивната имагинација, па ќе ги потсети на нејзините најпознати пози… Фотографски, се разбира!

Историјата, па макар била таа и дел од неечија биографија, можеби е добро понекогаш да се повтори или барем да не потсети на минатото… И неа и нас!

Впрочем, како што и самата Мелита напишала покрај споделената провокативна фотографија: „За небитните се зборува кратко… За битните секогаш!“

 

 

 

Останати вести од Радио Милева