Радио Милева
провокативна доза

Мексиканската убавица го фотографираше з*дникот во танга, па порача – „дисциплина“: Водителката со провокативна поза од спалната соба (фото)

Мексиканската убавица го фотографираше з*дникот во танга, па порача – „дисциплина“: Водителката со провокативна поза од спалната соба (фото)

Мексиканската водителка Jанет Гарсиа за која велат дека има најзгодна з*дница надмина над 14 милиони следбеници на социјалните мрежи и ги израдува со нова фотографија.

Таа објави провокативно селфи на кое позира во танга, а нејзината згодна и провактивна задница ја разбуди машката фантазија.

„Дисциплина“, напиша Јанет покрај фотографијата.

Најпознатата водителка на временска прогноза обожава да се фотографира во разголени изданија,а нејзините следбеници многу сакат кога вака ќе им го разубави денот.

фото: инстаграм/јанет гарсиа

Останати вести од Радио Милева