Радио Милева
Се' за внимание

Меган Фокс на престижните награди се појави полугола, а со момчето не можеа да ги контролираат страстите на црвениот килим (фото)

Меган Фокс на престижните награди се појави полугола, а со момчето не можеа да ги контролираат страстите на црвениот килим (фото)
фото:меган фокс/инстаграм принтскрин

Беше жешко на црвениот килим на доделувањето на музичките награди „Билборд“ 2021 година. Имено, целото шоу го украдоа американската актерка и модел Меган Фокс (35) и нејзиното момче Метр Ган Кели (31).

Меган на доделувањето на наградите дојде во супер секси фустан на славниот дизајнер Тиери Муглер, вреден 1.400 евра, кој повеќе личеше на костим за капење опкружен со транспарентен материјал, а раперот на сите им го покажа својот обоен црн јазик.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Megan Fox (@meganfox)

Пред фотографите, парот им се препушти на страстите и тие се бакнуваа со јазик, а во еден момент разиграната актерка посегна по пантолоните, односно меѓуножјето.

фото:проифимедиа

Иако пред неколку дена се шпекулираше за нивната венчавка поради прстенот штои трепкаше на раката, Митраун Кели негираше каква било идеја за тоа.

Меган Фокс минатата година се разведе од sвездата на Беверли Хилс, Брајан Остин Грин со беше во брак скоро 10 години, парот има три деца. А, Митраун Кели, кој освои две награди на оваа награда, за најдобар рок изведувач и најдобар рок албум, има дете од претходната врска.

Останати вести од Радио Милева