Мегафон
најинтересните планетарни случувања

Во новата 2019-та нови ексклузивни и премиерни содржини во „Бекстејџ“ (ВИДЕО)

Во новата 2019-та нови ексклузивни и премиерни содржини  во „Бекстејџ“ (ВИДЕО)

Во новата 2019та – нови ексклузивни и премиерни содржини во естрадниот магазин Бекстејџ!
Магазинот од зад сцената ве носи на четири страни од светот…
Во живо од најинтересните планетарни случувања!
Најголемиот ракометен мундијалски собир Светско првенство во ракомет во Данска и Германија
Најтрофејниот тениски спектакл Italia Open со најголемите тенисерски ѕвезди од светот во Рим
Најреспектираниот филмски фестивал во Венеција
Најголемите светски музички ѕвезди на EXIT Novi Sad, Serbia
Најмасовниот концертен собир Sziget Будимпешта
Најѕвездениот филмски фестивал во регионот Sarajevo Film festival во Босна и Херцеговина
Најзабавниот пивски фестивал во Европа October fest во Минхен
Бидете и во 2019та со најгледанито естраден магазин кај нас! Бидете со Канал 5, бидете со Бекстејџ… сезона 2019та.