Мегафон

Либанката Надин остава без здив: Бившата мисица, сега актерка, ексклузивно ќе ја гледате во „Чело“ на Алфа ТВ (ВИДЕО)

Надин Насиб Нејем, плени со својата убавина и сексапил. Токму затоа во 2004-та година ја претставуваше својата земја Либан на натпреварот...