Мегафон
колекција пролет-лето

Новата колекција на PHARD и ZUELEMENTS со повеќе од 150 нови модели

Новата колекција на PHARD и ZUELEMENTS со повеќе од 150 нови модели

Најновата колекција пролет/лето 2019 на најпознатите италијански брендови PHARD и ZUELEMENTS, деновиве е збогатена со повеќе од 150 нови машки и женски модели.

И тоа не е се, новитет во бутикот е женската колекција на ZUELEMENTS, која носи уникати фармерки и маички, како и новиот италијански бренд CERTIFICATO, наменет за сите жени кои сакаат да бидат во тренд со модата што е актуелна во моментот.

Актуелни бои и модели од месец во месец, тоа е она по што е препознатлив и уникатен брендот CERTIFICATO. Бидете модерни и тренди за секоја прилика и за секој дел од денот, е нивната препорака.

Метеоролозите најавуваат сонце и наскоро вистинско лето, затоа време е орманот да го надополните со нови и тренди летни парчиња, а PHARD е вистинското место. PHARD нека биде вашиот избор ако сакате да сте единствени и урбани.