Радио Милева
водителката откри уште нешто за себе...

„Ме возбудуваат ќелави мажи“- Јована Јеремиќ без влакна на јазикот откри кој е фатален за неа (фото)

„Ме возбудуваат ќелави мажи“- Јована Јеремиќ без влакна на јазикот откри кој е фатален за неа (фото)

Водителкта Јована Јеремиќ неодамна го покажа своето ново момче, а сега откри зошто  „паѓа“ на ќелавите мажи за кои вели дека се фатални.

Јована и Ненад Санковиќ се во врска шест месеци, а се запознале на свадбата на нејзината пријателка, па таа набрзо сфатила дека тој е вистинскиот маж за неа.

“Јас сум жена која сака ќелави мажи, се возбудувам на нив. Тоа е затоа што ќелавиот маж мора да има шарм, но и сè за да маѓепса една жена како мене. Искуството ми докажа дека ќелавите мажи имаат нешто повеќе од оние кои имаат совршена коса и изглед“, рече таа и продолжи.

“Направив ретроспектива за тоа кои беа првите вистински фатални мажи. Прво беше грчкиот актер Тели Савалас и Русинот Џул Бринер. По нив во Холивуд дојде Брус Вилис, кој за мене е навистина фатален маж”, изјави Јована во новото издание на рубриката „До коска со Јована Јеремиќ“.

Фото:Принтскрин/Инстагарам/jeremicjovana

Останати вести од Радио Милева