Радио Милева
пробиена...

Маца Дискреција објасни како успеала Теодора Џехверовиќ: Старлетата ја прозва бившата ријалити цимерка дека „им се нудела на старци“ (ФОТО)

Маца Дискреција објасни како успеала Теодора Џехверовиќ: Старлетата ја прозва бившата ријалити цимерка дека „им се нудела на старци“ (ФОТО)

Старлетата и поранешна риалити учесничка Маца Дискреција, неодамна гостуваше во емисија каде прозва бројни јавни личности. Најпрвин зборуваше за Јелена Ѓоковиќ, па  за Ана Кораќ и нејзиниот сопруг кој вешто го крие од очите на јавноста, за конечно да премине кај пејачката Теодора Џехверовиќ за која исто така немаше пофални зборови.

Како што изјавила Дискреција, таа не и успеала да стане славна како нејзината цимерка од „Задруга“ – Теодора, затоа што не „клечела под старци“.

„Јас не сум како Теодора, немав „желудник“ да легнам под некој старец. Тоа беше мојот проблем. Така таа се прослави. И посакувам се најдобро, искрено, но мислам дека ова го крие.  Не ја обвинувам, можеби таа го искористи тоа, тоа ја проби. Некој треба да те пробие за да бидеш во тој свет. Сепак, јас и посакувам се најдобро“, изјави Дискреција за  ТВ Hype. 

Фото: Инстаграм/teodoradzehverovic/av_maca_diskrecija

Останати вести од Радио Милева