Радио Милева
давачи и корисници на елитни „услуги“...

Машки „ескорт“ на естрадата: Популарна хрватска пејачка изнајмува машки проститутки во Белград, а познат ријалити учесник „спие со стари баби“ за пари во Загреб!

Машки „ескорт“ на естрадата: Популарна хрватска пејачка изнајмува машки проститутки во Белград, а познат ријалити учесник „спие со стари баби“ за пари во Загреб!

Една од најголемите хрватски музички sвезди редовно ги користи услугите на машки ескорт придружник од Србија, со кого се среќава во својата соба во еден од елитните белградски хотели, каде што престојува. Пејачката инсистира на апсолутна дискреција и користи само мажи по препорака на нејзините пријатели од високото општество кои имале слични искуства.

Според нашиот изворот на српски Курир, Хрватката исклучиво закажува состаноци со помлади, атлетски градени мажи под 35 години и инсистира секој пат тоа дабиде друг млад човек кога таа се враќа во нејзиниот хотел по завршениот настап или за време на приватните посети на српската престолнина, бидејќи не сака да се среќава истото лице двапати. Таа е многу галантна, па покрај договорената цена, секогаш има дополнителен бакшиш за придружбата, доколку ги исполни сите нејзини сексуални фантазии.

За разлика од неа, која плаќа за сексуалните услуги, двајца поранешни машки ријалити учесници заработуваат сериозни пари со продажба на нивните услуги. Според информациите, еден од нив веќе неколку месеци има редовни сексуални односи со 70-годишна жена. Се среќаваат во Загреб, каде што живее.

Особено му се допаднала тајната врска со оваа жена бидејќи оваа Хрватка сериозно го финансира и ги исполнува сите негови желби. Учесникот во реалното шоу, кој продолжи да работи  јавна работа и по напуштањето на шоуто, оди во главниот град на Хрватска најмалку еднаш неделно. Сепак, тој не сака да има ништо со неа освен „деловен“ однос, што не и се допаднало на оваа постара дама, која  почнала да се вљубува во нејзиниот платен придружник, познат во Србија по развратниот сексуален живот и чести промени на партнерките.

Неговиот ријалити колега пак, исто така, се занимава со проституција со години. Како што дознаваме, тој ги нуди своите услуги и на мажи и на жени. Неговата цена е од 300 до 500 евра, во зависност од тоа што сака клиентот. Тој се среќава со нив во хотелските соби, а особено  внимава при  снимање со партнерите за време на сексуалниот чин, инсистирајќи  неговото лице да не е видливо за недкој да не го препознае.

Тој бил влезен во овој бизнис уште пред да учествува во реалното шоу, но неговата цена се удвоила по учеството во него. Беше во врска со популарна девојка долго време, меѓутоа, кога таа од неговите пораки дозна што прави и како заработува, веднаш раскина со него и ги прекина сите контакти, иако дотогаш тие јавно тврдеа дека се многу вљубени и дека ништо не може да и наштети на нивната врска, дури ни гласините дека нејзиниот партнер е хомосексуалец, како што се зборуваше во јавноста.

Фото: Shutterstock

Останати вести од Радио Милева