Љубов и Секс

Машина за алишта или покрив од зграда: 4 возбудливи места за секс кои ќе ви го направат љубовниот живот поинтересен

Машина за алишта или покрив од зграда: 4 возбудливи места за секс кои ќе ви го направат љубовниот живот поинтересен

Ако ви е здодевно на исто место да имате секс, изберете некое од овие четири места или препуштете ѝ се на фантазијата, па инспирирани од нашите предлози, смислете некое ново место.

Многу љубовници секојдневно уживаат во сексот и така се впуштаат во смислување нови места за водење љубов.

Со текот на времето удобноста во креветот станува здодевна варијанта, па алтернативните се добредојдени. Искористете ја фантазијата и смислете нови места, а ние ви носиме четири предлози кои може да ги искористите.

Машина за алишта

Ако не сте го пробале ова место за секс, подгответе се за дополнителен вид вибрации додека водите љубов. Кога ќе се вклучи центрифугата, препуштете се на ситуацијата и уживајте.

Покрив од зграда

Ако ви треба авантура во животот, тогаш изберете некоја највисока зграда, за другите соседи од најгорните ката да не ве видат – препуштете им се на облаците и уживајте на покривот.

Кабина во бутик

Кога ќе најдете бутик со доволно голема кабина, може да ја искористите за со својот партнер внатре да водите љубов. Внимавајте да не бидете гласни, бидејќи можат да ве слушнат другите потрошувачи. Исто така, огледалата ќе ви дадат посебно уживање додека водите љубов.

Канцеларија на работа

Ако работите во ваша канцеларија, тогаш време е да се релаксирате и опуштите, бидејќи имате прилика како во филмовите да ги фрлите сите работи од работната маса и да се препуштите на уживање, бидејќи на сите им е потребна релаксација од работата.

извор: точка.мк